Results 1 to 17 on 17 for

"udhetime me autobus suedi kosov"

TopicsAutoriCreation datePërgjigjet
Sokol Demaku: Me autobus udhëtim komod për në KosovëSokol Demaku: Me autobus udhëtim komod për në KosovëAgim Gashi20-06-20090
Firma Dibrani Transport  nga Gjermania u bënë thirrjeFirma Dibrani Transport nga Gjermania u bënë thirrjeAgim Gashi16-02-20100
Haki Abazi: Milaim Zeka të tregoj përse u festua në Suedi, natën kur u vra Ahmet KrasniqiHaki Abazi: Milaim Zeka të tregoj përse u festua në Suedi, natën kur u vra Ahmet KrasniqiAgim Gashi26-04-20150
Mehmet Gjata: Varfëri e skajshme në KosovëMehmet Gjata: Varfëri e skajshme në KosovëAgim Gashi08-11-20090
LDD në Suedi, propozon mbajtjen e Kuvendit të JashtëzakonshëmLDD në Suedi, propozon mbajtjen e Kuvendit të JashtëzakonshëmAgim Gashi29-09-20110
Shoqata e SHASH në Suedi, ngushëllime për poeten Hida HalimiShoqata e SHASH në Suedi, ngushëllime për poeten Hida HalimiAgim Gashi04-02-20120
Policia kap në tren 95 kosovarë, refugjatë ilegalëPolicia kap në tren 95 kosovarë, refugjatë ilegalëAgim Gashi31-01-20154
Lidhja Demokratike e Dardanisë – Dega në Sued-Reagim!Lidhja Demokratike e Dardanisë – Dega në Sued-Reagim!Agim Gashi12-11-20100
Kristaq Shabani:RRUGETIM PROFIL “PEGASI INTERNACIONAL “  I FOKUSUAR NDUE UKAJ, POET,KRITIK, PUBLICIST STUDIUES KOSOVE ( SUEDI) Kristaq Shabani:RRUGETIM PROFIL “PEGASI INTERNACIONAL “ I FOKUSUAR NDUE UKAJ, POET,KRITIK, PUBLICIST STUDIUES KOSOVE ( SUEDI) Agim Gashi08-02-20111
Historiografia për emrin Kosovë-KosovaHistoriografia për emrin Kosovë-KosovaAgim Gashi23-01-20094
ZEF DODAJ-KOMENT I DETYRUARZEF DODAJ-KOMENT I DETYRUARAgim Gashi19-12-20132
Intervistë drejtëperdrejtë me shkrim derguar permesë valëve tokësore dhe satelitore te Radio Zërit të Mitrovicës ,zhvilluar të dielën mbrema 27.Maj.2012, me Nasip Dorocin ne studion qëndrore ne Suedi në orën:20.00, me KOSOVA HACKERS CREW       Intervistë drejtëperdrejtë me shkrim derguar permesë valëve tokësore dhe satelitore te Radio Zërit të Mitrovicës ,zhvilluar të dielën mbrema 27.Maj.2012, me Nasip Dorocin ne studion qëndrore ne Suedi në orën:20.00, me KOSOVA HACKERS CREW Lek27-05-20120
Hyrja e NATO-s në Kosovë solli lirinë e shumëpriturHyrja e NATO-s në Kosovë solli lirinë e shumëpriturAgim Gashi08-09-20090
Trafiku i organeve, arrin në Kosovë prokurori i BE-sëTrafiku i organeve, arrin në Kosovë prokurori i BE-sëAgim Gashi19-10-20110
Debat i ashpër në Kuvendin e Kosovës(video)Debat i ashpër në Kuvendin e Kosovës(video)Agim Gashi26-03-20110
Tregime nga gratë shqiptareTregime nga gratë shqiptareAgim Gashi08-03-20094
Kopshte të bukura në KashmirKopshte të bukura në KashmirAgim Gashi29-08-200918
Results 1 to 17 on 17 for
"udhetime me autobus suedi kosov"
Active topics
Active topics
Popular topics
Popular topics
Unanswered topics
Unanswered topics
Pages
1